Pljačka u Banjoj Luci, u torbama odnesena dva miliona maraka
U pljačci u banjalučkom naselju Lauš razbojnici su u torbama odnijeli dva miliona maraka. Pljačka se dogodila oko 16 sati, kada su u zasjedi sačekali vlasnicu mjenjačnice ispred kuće u kojoj živi.
Navodno su ogromnu količinu novca odnijeli u tri torbe, a sumnja se na dojavu i da su maskirani razbojnici znali da se radi o velikom iznosu novca.
Grad je blokiran, a policija traga za pljačkašima. Pripadnici MUP-a su naoružani dugim cijevima i kontroliraju građane na izlazima iz grada.
federalna.ba
pljačka
Banja Luka